Преміювання призупинено: як виплатити нараховану премію


◦ Оплата праці
◦ Матеріальне стимулювання


У зв’язку з недостатнім фінансуванням та відсутністю економії фонду заробітної плати тимчасово було призупинено виплату премій працівникам коледжу з 01.10.2019 р. Згідно з наказами про преміювання, що вже були видані на момент видання наказу про призупинення виплати премій, премії не нараховуються, не видаються також і нові накази. На який час можливе таке призупинення виплат?

Статтею 97 КЗпП визначено, що форми і системи оплати праці, норми праці, тарифні сітки, ставки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних виплат встановлюються самостійно установами, закладами в колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевою (регіональною) угодами.

Преміювання працівників навчальних закладів здійснюється відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. № 1298, наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00