Щорічна додаткова відпустка та пільги


◦ Трудовi вiдносини
◦ Атестація
◦ Пільги працівникам

Надання щорічної додаткової відпустки

Згідно зі ст. 7 Закону про відпустки щорічна додаткова відпустка тривалістю до 35 календарних днів надається працівникам, зайнятим на роботах, пов’язаних з негативним впливом на здоров’я шкідливих виробничих факторів, вказаних у Списку № 1290-1. Така відпустка надається працівникам виробництв цехів, професій і посад, передбачених відповідними розділами зазначеного Списку, незалежно від того, до якої галузі господарства належать ці виробництва і цехи, та незалежно від форм власності підприємств.

Критеріями, на підставі яких у колективному чи трудовому договорі має визначатися тривалість додаткової відпустки, що надається за роботу із шкідливими й важкими умовами праці, є результати атестації робочих місць. Зокрема, тривалість додаткової відпустки обчислюється з урахуванням показників та критеріїв, затверджених Наказом № 383/55, згідно з якими тривалість такої відпустки визначається залежно від виду шкідливих виробничих факторів, класу, умов і характеру праці (додаток 12).


Визначення тривалості щорічної додаткової відпустки за роботу у несприятливих умовах праці базується на результатах гігієнічної оцінки умов …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України. Спецвипуск

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00