Сумісництво й оплата праці: неповний робочий час


◦ Трудовi вiдносини
◦ Заміна відсутнього працівника
◦ Сумісництво і суміщення

Штатний розпис у звичному для більшос-ті розумінні є документом, який містить перелік посад та заробітних плат працівників. І в багатьох випадках питання оплати праці в наказах про прийняття працівників на роботу визначаються відсиланням до штатного розпису. Тож далі — кілька слів про штатний розпис і детальніше — про сумісників.

 

Штатний розпис

Штатний розпис — це документ, який визначає організаційну структуру підприємства, штатну чисельність посад і посадові оклади працівників. Окрім назв посад, структурних підрозділів і окладів за кожною посадою, він може містити також чисельність працівників. Зауважимо, що прізвищ, імен та по батькові працівників штатний розпис не містить, оскільки в цьому немає потреби через можливість зміни (переведення, звільнення, прийняття) тієї чи іншої особи на посаді.

Звичайно, для зручності у відділі кадрів чи бухгалтерії в паперовому чи електронному вигляді може вестися так званий «робочий» штатний розпис або штатно-посадова книга із зазначенням прізвищ, імен, по батькові працівників для правильної ідентифікації особи, яка обіймає ту чи іншу …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата. Спецвипуск

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00