Заробітна плата
електронна версія

Відображення у ф. № 1ДФ  списаної заборгованості


Роз’яснюють фахівці ДФСУ ​​​​​​​

Чи відображає юридична особа у ф. № 1ДФ суму списаної на користь фізичної особи заборгованості, за якою минув строк позивної давності та розмір якої не перевищує суми, що становить 50 % місячного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року?

Згідно з пп. 164.2.7 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається сума заборгованості платника податку за укладеним ним цивільно-правовим договором, за якою минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50 % місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, крім сум податкової заборгованості, за якими минув строк позовної давності згідно з розділом II ПКУ, що встановлює порядок стягнення заборгованості з податків, зборів і погашення податкового боргу.

Відповідно до пп. 165.1.49 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються, зокрема, інші доходи.

Згідно з Довідником ознак доходів, наведених у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4, інші доходи, які згідно з ПКУ не включаються до складу загального місячного (річного) оподатковуваного …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00