Відрядження в запитаннях — відповідях


Оподаткування добових витрат

Чи є об’єктом оподаткування ПДФО сума збільшення розміру добових витрат на відрядження понад встановлені норми та яким чином це відображається в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ?

Сума збільшення розміру добових витрат на відрядження понад встановлені норми включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку та відображається в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ  з ознакою «118».

 

Оподаткування вартості харчування у в артості квитка

Чи включається до витрат на відрядження особи вартість харчування, включена до проїзних документів (їжа, чай, що входять до вартості проїзного квитка)?

Витрати, понесені працівником юридичної особи (роботодавця), що не фінансується за бюджетні кошти, під час його відрядження в межах України або за кордон на харчування (їжа, чай), вартість якого включена до проїзного документа, належать до складу добових витрат, розмір яких визначено пп. 170.91 ПКУ, та не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такого працівника. Якщо юридична особа (роботодавець) повністю або частково фінансується за …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата. Спецвипуск

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00