Заробітна плата
електронна версія

Відшкодування зайво виплаченої суми надбавки


◦ Оплата праці

Вихователь-методист працює в закладі дошкільної освіти з навантаженням 1,25 ставки. Згідно з наказом директора закладу йому було встановлено надбавку в розмірі 30 % ставки заробітної плати за складність і напруженість у роботі. З 1 січня поточного року вказану надбавку скасували, але виплату проводили. Чи мають право утримувати із заробітної плати цього працівника суму виплаченої надбавки?

Типовими штатними нормативами дошкільних навчальних закладів, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 р. № 1055, у штатних розписах закладів дошкільної освіти (далі — ЗДО) передбачаються посади вихователів-методистів залежно від кількості груп. 

Тривалість робочого тижня вихователя-методиста на ставку становить 36 годин (пп. «г» п. 64 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102; далі — Інструкція № 102). Ставки заробітної плати вихователям-методистам установлюються директором закладу під час тарифікації за результатами атестації відповідно до додатку 9 до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00