Військовий облік: огляд змін

Трудове право

 

Більшість підприємств ведуть військовий облік, оскільки активізувалися перевірки щодо правильності його ведення. Проте ще чимало роботодавців до цього часу не розібралися з цим питанням… На сьогодні для правильного ведення військового обліку необхідно щонайменше тримати руку на пульсі та відслідковувати зміни в законодавстві. Тож у статті — про останні зміни в питаннях військового обліку.

 

Постановою КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань військового обліку» від 06.02.2019 р. № 74 (далі — Постанова № 74) внесено, зокрема, зміни до Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою КМУ від 07.12.2016 р. № 921 (далі — Порядок № 921), яким керуються роботодавці під час ведення військового обліку на підприємствах.

Насамперед зауважимо, що до питань, які підлягають перевірці з організації та ведення військового обліку та забезпечення функціонування системи військового обліку, наведених у додатку 27 до Порядку № 921, жодних суттєвих змін внесено не було. У їх тексті, як і в усьому тексті Порядку № 921, словосполучення «навчальний заклад» у всі відмінках і формах числа було замінено на «заклад освіти» у відповідному відмінку і числі; «кадровий підрозділ» — на «служба персоналу»; «виконавчий комітет» — на «виконавчий орган».

Також слово «десятиденний» (строк), крім п. 68 Порядку № 921, замінено словом «чотирнадцятиденний». Таким чином, районні (міські) військові комісаріати, на яких також покладається …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ:
найцікавіше з прямої лінії та вебінарів

 9 найважливiших тем
70 сторiнок
85 вiдповiдей

Безкоштовний спецвипуск

Доступний в електронному вигляді усім зареєстрованим користувачам