Заробітна плата
електронна версія

Внесення змін до наказу: чи можливо?В одному з попередніх номерів ми анонсували розгляд питання щодо можливості внесення змін до наказів. Для наочності з’ясовуємо це питання на прикладі однієї досить поширеної ситуації — зміна особою статусу сумісника на основного працівника

 

Ситуація

На підприємстві, де працює зовнішній сумісник, виникла необхідність перевести цю особу на позицію основного працівника. Чи можливо видати наказ про внесення змін до кадрового наказу про прийняття зовнішнього сумісника, тим самим надавши йому статусу основного працівника? Які існують інструменти для внесення змін до наказів? Які види таких змін? Чи в усі накази можна вносити зміни?

Перш ніж відповісти на поставлені запитання, слід з’ясувати суть дій з переведення (переміщення) працівника з позиції зовнішнього сумісника на позицію основного працівника.

 

Переведення (переміщення) працівника

Зміст переведення криється в суті роботи, яку виконував працівник на посаді, яку обіймав як зовнішній сумісник, і яку виконуватиме на посаді як основний працівник. Якщо це зміна істотних умов праці, то можна стверджувати, що це переведення, якщо ж зміни істотних умов праці не відбувається, відповідно й давати визначення «переведення» цим діям не варто. Нагадаємо, що істотні умови праці — це система та розміри оплати праці, пільг, режим роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміна розрядів і найменування посад.

Відповідно до …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00