Закон № 540: коментар до змін в КЗпП


◦ Карантин
◦ Робочий час
◦ Гнучкий режим робочого часу
◦ Дистанційна робота
◦ Оплата праці
◦ Оплата праці в окремих випадках
◦ Оплата простою

Законом України від 30.03.2020 р. № 540-IX внесено зміни й до КЗпП. У доповнення до інформації, вже розміщеної на нашому сайті, додамо таке.

 

Оплата простою

У новій редакції викладено ст. 113 КЗпП. І хоча її доповнено лише одним реченням, ця зміна дуже суттєва: вирішено спір, як оплачувати простої, пов’язані із запровадженням нинішнього карантину.

Отже, новою редакцією частини першої ст. 113 КЗпП відтепер передбачено, що час простою не з вини працівника, в т. ч. на період оголошення карантину, запровадженого КМУ, оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).

Частина третя цієї статті залишилася без змін: за час простою, коли виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров’я працівника або для людей, які його оточують, і навколишнього природного середовища не з його вини, за ним зберігається середній заробіток.

Таким чином, простої, пов’язані із запровадженням нинішнього карантину, слід оплачувати не нижче 2/3 тарифної ставки встановленого працівникові …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00