Заробітна плата завгоспа закладу дошкільної освіти


◦ Оплата праці
  Особа працює в закладі дошкільної освіти на «0,5 ставки» завідувача господарства, а також на «0,5 ставки» помічника вихователя Чи може цей працівник заміщати двірника в цьому ж закладі на час його хвороби?

Відповідно до п. 4 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 р. № 43 (далі — Положення № 43), керівники державних підприємств, установ, організацій, їх заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їх заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної й творчої діяльності). З огляду на те, що посада завідувача господарством закладу дошкільної освіти (далі — ЗДО) належить до керівних посад, зазначена особа не може працювати за сумісництвом.

Водночас, як передбачено п. 11 Переліку робіт, які не є сумісництвом (додаток до Положення № 43), не є сумісництвом інша робота, яка виконується …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00