Дата нарахування премії


Як правильно нараховувати премію за виробничі показники: «місяць у місяць» чи «в наступному за попередній»? Якщо в наступному місяці за попередній, то як бути з податком на прибуток?

Відповідно до ст. 15 Закону про оплату праці підприємство самостійно вирішує питання, коли йому нараховувати премію: «місяць у місяць» чи «в наступному …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП