Директор-підприємець і робота за сумісництвом


◦ Трудовi вiдносини
◦ Трудові відносини з керівником
◦ Заміна відсутнього працівника

Товариство з обмеженою відповідальністю призупинило ведення господарської діяльності. Чи може його директор, який раніше працював на постійному місці роботи, працювати відтепер за сумісництвом «на 0,25 ставки», якщо він є фізичною особою — суб’єктом підприємницької діяльності?

Відповідно до ст. 42 Господарського кодексу України підприємництво — це самостійна, ініціативна, систематична, на власний …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП