Надання відпустки для догляду за дитиною особі з інвалідністю


Особа з інвалідністю планує взяти відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Чи входитиме така особа у 4-відсоткову квоту для працевлаштування осіб з інвалідністю?

Згідно зі ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.1991 р. № 875-XII для підприємств, установ, …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Кадровик України. Спецвипуск

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП