Оформлення ФОП відпустки для догляду за дитиною


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Соціальні відпустки
Чи може оформити відпустку для догляду за дитиною матір, яка є фізособою-підприємцем?

Ні, така особа не може оформити відпустку для догляду за дитиною.

Згідно зі ст. 21 Закону про відпустки право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Кадровик України. Спецвипуск

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП