Оформлення на роботу ФОП


◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
Як оформити на роботу працівника, якщо він зареєстрований як ФОП, і як бути зі сплатою ЄСВ?

Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю. Фізичні особи — підприємці (далі — ФОП) мають право укладати трудові договори на одному або кількох підприємствах, установах або організаціях …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП