Повернення коштів за відпустку у зв’язку з навчанням


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Навчальна відпустка
◦ Оплата праці
◦ Індексація і компенсація
Під час навчальної відпустки працівник подав заяву про звільнення, в якій дата звільнення передує останньому дню цієї відпустки. Чи повинен він повернути кошти, виплачені за таку відпустку?

Відповідно до ст. 21 Закону про відпустки заробітна плата працівникам за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку. …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Кадровик України. Спецвипуск

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН