Прийняття на роботу жінки, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною

Пряма лінія

 

Чи може державне підприємство прийняти за сумісництвом на роботу жінку, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?

 

Так, може.
У ст. 179 КЗпП зазначено, що за бажанням жінки або осіб, вказаних у частині сьомій цієї статті (тато, баба та ін. родичі), у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома.

На ваші запитання відповідав Дмитро КУЧЕРАК,

головний редактор журналу «Заробітна плата»

 

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ:
найцікавіше з прямої лінії та вебінарів

 9 найважливiших тем
70 сторiнок
85 вiдповiдей

Безкоштовний спецвипуск

Доступний в електронному вигляді усім зареєстрованим користувачам