Відмова в наданні соціальної відпустки на дітей


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Соціальні відпустки
◦ Відпустки працівникам, які мають дітей
Працівниця, яка виховує двох дітей віком до 15 років, наполягає на використанні соціальної відпустки у зручний для неї час, але її немає ким замінити на роботі. Чи має право роботодавець відмовити їй у цьому, обґрунтовуючи це інтересами виробництва? 

Відповідно до ст. 19 Закону про відпустки жінці, яка працює і має …



Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН