Виплата компенсації за соціальну відпустку в разі звільнення


Чи необхідно в разі звільнення виплачувати компенсацію за додаткову відпустку працівникам, які мають дітей, якщо про це не вказано в заяві про звільнення? 

Інколи вважають, що працівники, які звільняються з роботи і які мають право на відпустку за ст. 19 Закону про відпустки, повинні в заяві про звільнення вказати …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Кадровик України. Спецвипуск

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП