Визначення стажу педагогічної роботи


◦ Трудовi вiдносини
◦ Трудові відносини в окремих галузях
◦ Соціальне страхування
◦ Страховий стаж
Чи зараховується до стажу педагогічної роботи час роботи на посадах викладачів-сумісників, які отримують заробітну плату погодинно?

Педагогічні, науково-педагогічні працівники відповідно до ст. 61 Закону України «Про освіту» від 15.09.2017 р. № 2145-VIII мають право на щомісячне отримання надбавки за вислугу років залежно від стажу педагогічної роботи.

До стажу педагогічної роботи …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП