Врахування допомоги по частковому безробіттю під час обчислення середньої зарплати за Порядком № 1266


◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток
◦ Соціальне страхування
Працівники отримували допомогу по частковому безробіттю. Чи враховувати її під час розрахунку середньої зарплати за Порядком № 1266?

Ні, не враховувати. Відповідно до ст. 33 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-ХІІ (далі — Закон № 1105) при обчисленні середньої заробітної плати для забезпечення допомогою по тимчасовій непрацездатності, по …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН