Врахування місяця до розрахункового періоду


◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток
◦ Відпускні
Працівник у червні 2020 р. йде у відпустку. Розрахунковий період для обчислення відпускних: 01.06.2019 р. — 31.05.2020 р. Однак працівник був прийнятий на роботу 03.06.2019 р. Чи враховувати червень 2019 р. до розрахункового періоду?

За формального підходу — ні, не враховувати, але Мінсоцполітики рекомендує враховувати такий період за певних умов.

Так, у п. 2 Порядку № 100 визначено, …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП