Врахування оплати часу попереднього відрядження для оплати нового


Працівник їде у відрядження. Минулого місяця він вже був у відряд­женні, і за час перебування в ньому йому було виплачено фактичну зарплату, оскільки вона перевищувала середню. Для оплати часу нового відрядження враховувати оплату часу попереднього відрядження?

Відповідно до абзацу другого п. 4 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП