Врахування виплат за роз’їзний характер робіт під час обчислення середнього заробітку


Підприємство проводить працівникам доплати за роз’їзний характер робіт. Чи враховувати їх під час обчислення середнього заробітку для оплати часу відпусток, допомоги по тимчасовій непрацездатності тощо?

Відповідно до п. 10 розділу I Переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН