Залучення вагітних до роботи у святкові дні


◦ Трудовi вiдносини
◦ Особливі категорії працівників
◦ Робочий час
◦ Робота у вихідні й святкові дні та в нічний час

Чи можна залучати вагітних жінок до роботи у святкові дні?

Нагадаємо, що згідно з частиною першою ст. 73 КЗпП святковими вважаються:

  • 1 січня — Новий рік;
  • 7 січня та 25 грудня — Різдво Христове;
  • 8 березня — Міжнародний жіночий день;
  • 1 травня — День праці;
  • 9 травня — День перемоги …

Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Кадровик України. Спецвипуск

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП