Запис про випробування у трудовій книжці


◦ Воєнний стан
◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
◦ Випробування
◦ Кадрова документація
◦ Трудова книжка
13 червня 2022 р.
Як зазначати у трудовій книжці інформацію про три місяці випробування, якщо за цей період працівнику не нараховувалася заробітна плата?

Відповідно до ст. 27 КЗпП випробування можливе лише за угодою сторін у межах строку, установленого для певної категорії працівників. У період дії воєнного стану під час укладення трудового договору у період …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП