Зазначення періоду роботи в наказі про надання відпустки


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Щорічна основна відпустка
◦ Кадрова документація
◦ Накази, акти, протоколи
Працівника прийнято на роботу на госпрозрахункове підприємство 01.02.2019 р. З 27.07.2020 р. він перебуватиме 24 календарних дні у щорічній основній відпустці, про що зазначив у поданій письмовій заяві. Як правильно розрахувати робочий період, за який надається така відпустка, і чи обов’язково зазначати в наказі про надання відпустки?

Відповідно до частини першої ст. 6 …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП