Збіг «чорнобильської» відпустки й дня непрацездатності


У працівниці, яка перебувала в «чорнобильській» відпустці, в останній день її використання захворіла дитина, що підтверджено листком непрацездатності. Чи потрібно оплачувати його в розмірі 100 % середньої зарплати, якщо він виданий для догляду за хворою дитиною, та чи взагалі слід оплачувати такий день непрацездатності?

Пунктом 1 ст. 22 Закону № …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Кадровик України. Спецвипуск

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН