Зменшення суми добових на вартість харчування у відрядженні


Після повернення з відрядження працівник надав бухгалтерії підтвердні документи, серед яких рахунок на оплату вартості проживання в готелі, до якого включено вартість сніданків. Чи зобов’язане комерційне підприємство зменшувати суму добових на вартість такого харчування у відрядженні?

 Згідно з абзацом першим п. 15 розділу І Інструкції про службові відрядження в межах України …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП