Звільнення керівника підприємства за угодою сторін


◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
◦ Звільнення за угодою сторін
◦ Трудові відносини з керівником

 

Чи може керівник написати заяву про звільнення за угодою сторін?

Звільнення за угодою сторін є припиненням трудового договору за п. 1 ст. 36 КЗпП. Ця підстава випливає з договірної природи трудових відносин. І найманому працівнику, і роботодавцю надано право ініціювати припинення трудового договору, а також визначити строк, в який це станеться. …


Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП