Наказ Мінінтеграції від 28.10.2022 р. №248

Про внесення змін до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року №75


◦ Воєнний стан

Відповідно до абзацу дев'ятого пункту 3 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №332пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2022 року № 952 "Про внесення змін до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу",

НАКАЗУЮ:

  1. У заголовку та пункті 1 наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року № 75 "Про затвердження Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 вересня 2022 року", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 квітня 2022 року за № 453/37789, цифри "10" замінити цифрами "23".
  2. Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 10 жовтня 2022 року, затверджений наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року № 75, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 квітня 2022 року за № 453/37789 (у редакції наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 17 жовтня 2022 року № 233), викласти в новій редакції, що додається.
  3. Департаменту правового забезпечення (Золотар С. А.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Віце-прем'єр-міністр України — Міністр

      Ірина ВЕРЕЩУК

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр оборони України

       Олексій РЕЗНІКОВ

 


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
25 квітня 2022 року № 75
(у редакції наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
від 28 жовтня 2022 року №248)

Перелік 

територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 жовтня 2022 року

 

I. Дніпропетровська область

  1. Криворізький район:

1) Широківська селищна територіальна громада;

2) Зеленодольська міська територіальна громада.

  1. Нікопольський район:

1) Марганецька міська територіальна громада;

2) Мирівська сільська територіальна громада;

3) Нікопольська міська територіальна громада;

4) Червоногригорівська селищна територіальна громада.

  1. Синельниківський район:

1) Великомихайлівська сільська територіальна громада;

2) Маломихайлівська сільська територіальна громада;

3) Новопавлівська сільська територіальна громада;

4) Покровська селищна територіальна громада.

II. Донецька область

  1. Бахмутський район:

1) Бахмутська міська територіальна громада;

2) Званівська сільська територіальна громада;

3) Світлодарська міська територіальна громада;

4) Сіверська міська територіальна громада;

5) Соледарська міська територіальна громада;

6) Торецька міська територіальна громада;

7) Часовоярська міська територіальна громада.

  1. Волноваський район:

1) Великоновосілківська селищна територіальна громада;

2) Волноваська міська територіальна громада;

3) Вугледарська міська територіальна громада;

4) Комарська сільська територіальна громада;

5) Мирненська селищна територіальна громада;

6) Ольгинська селищна територіальна громада;

7) Старомлинівська сільська територіальна громада;

8) Хлібодарівська сільська територіальна громада.

  1. Горлівський район:

1) Вуглегірська міська територіальна громада;

2) Горлівська міська територіальна громада;

3) Дебальцівська міська територіальна громада;

4) Єнакієвська міська територіальна громада;

5) Жданівська міська територіальна громада;

6) Сніжнянська міська територіальна громада;

7) Хрестівська міська територіальна громада;

8) Чистяківська міська територіальна громада;

9) Шахтарська міська територіальна громада.

  1. Донецький район:

1) Амвросіївська міська територіальна громада;

2) Донецька міська територіальна громада;

3) Іловайська міська територіальна громада;

4) Макіївська міська територіальна громада;

5) Харцизька міська територіальна громада;

6) Ясинуватська міська територіальна громада.

  1. Кальміуський район:

1) Бойківська міська територіальна громада;

2) Старобешівська селищна територіальна громада;

3) Докучаєвська міська територіальна громада;

4) Кальміуська міська територіальна громада;

5) Новоазовська міська територіальна громада.

  1. Краматорський район:

1) Андріївська сільська територіальна громада;

2) Дружківська міська територіальна громада;

3) Іллінівська сільська територіальна громада;

4) Костянтинівська міська територіальна громада;

5) Краматорська міська територіальна громада;

6) Лиманська міська територіальна громада;

7) Миколаївська міська територіальна громада;

8) Новодонецька селищна територіальна громада;

9) Олександрівська селищна територіальна громада;

10) Слов'янська міська територіальна громада;

11) Святогірська міська територіальна громада;

12) Черкаська селищна територіальна громада.

  1. Маріупольський район:

1) Кальчицька сільська територіальна громада;

2) Мангушська селищна територіальна громада;

3) Маріупольська міська територіальна громада;

4) Нікольська селищна територіальна громада;

5) Сартанська селищна територіальна громада.

  1. Покровський район:

1) Авдіївська міська територіальна громада;

2) Білозерська міська територіальна громада;

3) Гродівська селищна територіальна громада;

4) Добропільська міська територіальна громада;

5) Криворізька сільська територіальна громада;

6) Курахівська міська територіальна громада;

7) Мар'їнська міська територіальна громада;

8) Мирноградська міська територіальна громада;

9) Новогродівська міська територіальна громада;

10) Очеретинська селищна територіальна громада;

11) Покровська міська територіальна громада;

12) Селидівська міська територіальна громада;

13) Удачненська селищна територіальна громада;

14) Шахівська сільська територіальна громада.

III. Запорізька область

  1. Бердянський район:

1) Андрівська сільська територіальна громада;

2) Андріївська селищна територіальна громада;

3) Бердянська міська територіальна громада;

4) Берестівська сільська територіальна громада;

5) Софіївська сільська територіальна громада;

6) Осипенківська сільська територіальна громада;

7) Приморська міська територіальна громада;

8) Чернігівська селищна територіальна громада.

  1. Василівський район:

1) Благовіщенська сільська територіальна громада;

2) Василівська міська територіальна громада;

3) Великобілозерська сільська територіальна громада;

4) Водянська сільська територіальна громада;

5) Дніпрорудненська міська територіальна громада;

6) Енергодарська міська територіальна громада;

7) Кам'янсько-Дніпровська міська територіальна громада;

8) Малобілозерська сільська територіальна громада;

9) Михайлівська селищна територіальна громада;

10) Роздольська сільська територіальна громада;

11) Степногірська селищна територіальна громада.

  1. Запорізький район:

1) Запорізька міська територіальна громада;

2) Комишуваська селищна територіальна громада;

3) Кушугумська селищна територіальна громада;

4) Матвіївська сільська територіальна громада;

5) Михайло-Лукашівська сільська територіальна громада;

6) Новомиколаївська селищна територіальна громада;

7) Новоолександрівська сільська територіальна громада;

8) Павлівська сільська територіальна громада;

9) Степненська сільської територіальна громада;

10) Таврійська сільська територіальна громада;

11) Тернуватська селищна територіальна громада;

12) Широківська сільська територіальна громада.

  1. Мелітопольський район:

1) Веселівська селищна територіальна громада;

2) Кирилівська селищна територіальна громада;

3) Костянтинівська сільська територіальна громада;

4) Мелітопольська міська територіальна громада;

5) Мирненська селищна територіальна громада;

6) Новенська сільська територіальна громада;

7) Новобогданівська сільська територіальна громада;

8) Нововасилівська селищна територіальна громада;

9) Новоуспенівська сільська територіальна громада;

10) Олександрівська сільська територіальна громада;

11) Плодородненська сільська територіальна громада;

12) Приазовська селищна територіальна громада;

13) Семенівська сільська територіальна громада;

14) Терпіннівська сільська територіальна громада;

15) Чкаловська сільська територіальна громада;

16) Якимівська селищна територіальна громада.

  1. Пологівський район:

1) Воздвижівська сільська територіальна громада;

2) Воскресенська сільська територіальна громада;

3) Гуляйпільська міська територіальна громада;

4) Кам'янська селищна територіальна громада;

5) Комиш-Зорянська селищна територіальна громада;

6) Малинівська сільська територіальна громада;

7) Малотокмачанська сільська територіальна громада;

8) Молочанська міська територіальна громада;

9) Оріхівська міська територіальна громада;

10) Пологівська міська територіальна громада;

11) Преображенська сільська територіальна громада;

12) Розівська селищна територіальна громада;

13) Смирновська сільська територіальна громада;

14) Токмацька міська територіальна громада;

15) Федорівська сільська територіальна громада.

IV. Луганська область

  1. Алчевський район:

1) Алчевська міська територіальна громада;

2) Зимогір'ївська міська територіальна громада;

3) Кадіївська міська територіальна громада.

  1. Довжанський район:

1) Довжанська міська територіальна громада;

2) Сорокинська міська територіальна громада.

  1. Луганський район:

1) Луганська міська територіальна громада;

2) Лутугинська міська територіальна громада

3) Молодогвардійська міська територіальна громада.

  1. Ровеньківський район:

1) Антрацитівська міська територіальна громада;

2) Ровеньківська міська територіальна громада;

3) Хрустальненська міська територіальна громада.

  1. Сватівський район:

1) Білокуракинська селищна територіальна громада;

2) Коломичийська сільська територіальна громада;

3) Красноріченська селищна територіальна громада;

4) Лозно-Олександрівська селищна територіальна громада;

5) Нижньодуванська селищна територіальна громада;

6) Сватівська міська територіальна громада;

7) Троїцька селищна територіальна громада.

  1. Сєвєродонецький район:

1) Гірська міська територіальна громада;

2) Кремінська міська територіальна громада;

3) Лисичанська міська територіальна громада;

4) Попаснянська міська територіальна громада;

5) Рубіжанська міська територіальна громада;

6) Сєвєродонецька міська територіальна громада.

  1. Старобільський район:

1) Біловодська селищна територіальна громада;

2) Білолуцька селищна територіальна громада;

3) Марківська селищна територіальна громада;

4) Міловська селищна територіальна громада;

5) Новопсковська селищна територіальна громада;

6) Старобільська міська територіальна громада;

7) Чмирівська сільська територіальна громада;

8) Шульгинська сільська територіальна громада.

  1. Щастинський район:

1) Нижньотеплівська сільська територіальна громада;

2) Новоайдарська селищна територіальна громада;

3) Станично-Луганська селищна територіальна громада;

4) Широківська селищна територіальна громада;

5) Щастинська міська територіальна громада.

V. Миколаївська область

  1. Баштанський район:

1) Баштанська міська територіальна громада;

2) Березнегуватська селищна територіальна громада;

3) Горохівська сільська територіальна громада;

4) Інгульська сільська територіальна громада;

5) Новобузька міська територіальна громада;

6) Привільненська сільська територіальна громада;

7) Снігурівська міська територіальна громада;

8) Широківська сільська територіальна громада.

  1. Вознесенський район:

1) Бузька сільська територіальна громада;

2) Вознесенська міська територіальна громада;

3) Дорошівська сільська територіальна громада;

4) Єланецька селищна територіальна громада;

5) Прибужанівська сільська територіальна громада.

  1. Миколаївський район:

1) Веснянська сільська територіальна громада;

2) Воскресенська селищна територіальна громада;

3) Галицинівська сільська територіальна громада;

4) Костянтинівська сільська територіальна громада;

5) Куцурубська сільська територіальна громада;

6) Миколаївська міська територіальна громада;

7) Мішково-Погорілівська сільська територіальна громада;

8) Нечаянська сільська територіальна громада;

9) Очаківська міська територіальна громада;

10) Первомайська селищна територіальна громада;

11) Радсадівська сільська територіальна громада;

12) Сухоєланецька сільська територіальна громада;

13) Шевченківська сільська територіальна громада.

VI. Сумська область

  1. Конотопський район:

1) Буринська міська територіальна громада;

2) Новослобідська сільська територіальна громада;

  1. Охтирський район:

1) Великописарівська селищна територіальна громада;

2) Охтирська міська територіальна громада;

3) Тростянецька міська територіальна громада;

  1. Сумський район:

1) Білопільська міська територіальна громада;

2) Ворожбянська міська територіальна громада;

3) Краснопільська селищна територіальна громада;

4) Миропільська сільська територіальна громада;

5) Хотінська селищна територіальна громада;

6) Юнаківська сільська територіальна громада.

  1. Шосткинський район:

1) Глухівська міська територіальна громада;

2) Дружбівська міська територіальна громада;

3) Есманьська селищна територіальна громада;

4) Зноб-Новгородська селищна територіальна громада;

5) Свеська селищна територіальна громада;

6) Середино-Будська міська територіальна громада;

7) Шалигинська селищна територіальна громада

8) Шосткинська міська територіальна громада.

VII. Харківська область

  1. Богодухівський район:

1) Богодухівська міська територіальна громада;

2) Валківська міська територіальна громада;

3) Золочівська селищна територіальна громада;

4) Коломацька селищна територіальна громада;

5) Краснокутська селищна територіальна громада.

  1. Ізюмський район:

1) Балаклійська міська територіальна громада;

2) Барвінківська міська територіальна громада;

3) Борівська селищна територіальна громада;

4) Донецька селищна територіальна громада;

5) Ізюмська міська територіальна громада;

6) Куньєвська сільська територіальна громада;

7) Оскільська сільська територіальна громада;

8) Савинська селищна територіальна громада.

  1. Красноградський район:

1) Зачепилівська селищна територіальна громада;

2) Кегичівська селищна територіальна громада;

3) Красноградська міська територіальна громада;

4) Наталинська сільська територіальна громада;

5) Сахновщинська селищна територіальна громада;

6) Старовірівська сільська територіальна громада.

  1. Куп'янський район:

1) Великобурлуцька селищна територіальна громада;

2) Вільхуватська сільська територіальна громада;

3) Дворічанська селищна територіальна громада;

4) Кіндрашівська сільська територіальна громада;

5) Куп'янська міська територіальна громада;

6) Курилівська сільська територіальна громада;

7) Петропавлівська сільська територіальна громада;

8) Шевченківська селищна територіальна громада.

  1. Лозівський район:

1) Біляївська сільська територіальна громада;

2) Близнюківська селищна територіальна громада;

3) Лозівська міська територіальна громада;

4) Олексіївська сільська територіальна громада;

5) Первомайська міська територіальна громада.

  1. Харківський район:

1) Безлюдівська селищна територіальна громада;

2) Височанська селищна територіальна громада;

3) Вільхівська сільська територіальна громада;

4) Дергачівська міська територіальна громада;

5) Липецька сільська територіальна громада;

6) Люботинська міська територіальна громада;

7) Малоданилівська селищна територіальна громада;

8) Мереф'янська міська територіальна громада;

9) Нововодолазька селищна територіальна громада;

10) Південноміська міська територіальна громада;

11) Пісочинська селищна територіальна громада;

12) Роганська селищна територіальна громада;

13) Солоницівська селищна територіальна громада;

14) Харківська міська територіальна громада;

15) Циркунівська сільська територіальна громада.

  1. Чугуївський район:

1) Вовчанська міська територіальна громада;

2) Зміївська міська територіальна громада;

3) Малинівська селищна територіальна громада;

4) Новопокровська селищна територіальна громада;

5) Печенізька селищна територіальна громада;

6) Слобожанська селищна територіальна громада;

7) Старосалтівська селищна територіальна громада;

8) Чкаловська селищна територіальна громада;

9) Чугуївська міська територіальна громада.

VIII. Херсонська область

  1. Бериславський район:

1) Бериславська міська територіальна громада;

2) Борозенська сільська територіальна громада;

3) Великоолександрівська селищна територіальна громада;

4) Калинівська селищна територіальна громада;

5) Милівська сільська територіальна громада;

6) Новорайська сільська територіальна громада;

7) Тягинська сільська територіальна громада.

  1. Генічеський район:

1) Генічеська міська територіальна громада;

2) Іванівська селищна територіальна громада;

3) Нижньосірогозька селищна територіальна громада;

4) Новотроїцька селищна територіальна громада.

  1. Каховський район:

1) Асканія-Нова селищна територіальна громада;

2) Великолепетиська селищна територіальна громада;

3) Верхньорогачицька селищна територіальна громада;

4) Горностаївська селищна територіальна громада;

5) Зеленопідська сільська територіальна громада;

6) Каховська міська територіальна громада;

7) Костянтинівська сільська територіальна громада;

8) Любимівська селищна територіальна громада;

9) Новокаховська міська територіальна громада;

10) Присиваська сільська територіальна громада;

11) Рубанівська сільська територіальна громада;

12) Тавричанська сільська територіальна громада;

13) Таврійська міська територіальна громада;

14) Хрестівська сільська територіальна громада;

15) Чаплинська селищна територіальна громада.

  1. Скадовський район:

1) Бехтерська сільська територіальна громада;

2) Голопристанська міська територіальна громада;

3) Долматівська сільська територіальна громада;

4) Каланчацька селищна територіальна громада;

5) Лазурненська селищна територіальна громада;

6) Мирненська селищна територіальна громада;

7) Новомиколаївська сільська територіальна громада;

8) Скадовська міська територіальна громада;

9) Чулаківська сільська територіальна громада.

  1. Херсонський район:

1) Білозерська селищна територіальна громада;

2) Великокопанівська сільська територіальна громада;

3) Виноградівська сільська територіальна громада;

4) Дар'ївська сільська територіальна громада;

5) Музиківська сільська територіальна громада;

6) Олешківська міська територіальна громада;

7) Станіславська сільська територіальна громада;

8) Херсонська міська територіальна громада;

9) Чорнобаївська сільська територіальна громада;

10) Ювілейна сільська територіальна громада.

IX. Чернігівська область

  1. Корюківський район:

Сновська міська територіальна громада.

  1. Новгород-Сіверський район:

1) Новгород-Сіверська міська територіальна громада;

2) Семенівська міська територіальна громада.

  1. Чернігівський район:

Городнянська міська територіальна громада.

 

Заступник Міністра — Уповноважений
з питань внутрішньо переміщених осіб

Павло КОЗИРЄВ

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП