Наказ Держстату від 25.06.2021 № 136

Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 3-борг (місячна) "Звіт про заборгованість з оплати праці"


◦ Звітність
◦ Статистична звітність

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" та пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481 (зі змінами), ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження щодо стану виплати заробітної плати й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації

 НАКАЗУЮ: 

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження № 3-борг (місячна) "Звіт про заборгованість з оплати праці", що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за січень 2022 року.

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб відповідно до затвердженої методології. 

3. Департаменту соціальної статистики (Сеник І. В.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом. 

4. Департаменту координації процесу збирання даних (Правосуд О. Ф.) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронній формі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату. 

5. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії. 

6. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом. 

7. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2022 року наказ Державної служби статистики України від 21 липня 2020 року № 222 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 3-борг (місячна) "Звіт про заборгованість з оплати праці". 

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 Головa                                                                            Ігор Вернер


Форма державного статистичного спостереження № 3-борг (місячна) "Звіт про заборгованість з оплати праці"

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП