Індивідуальна податкова консультація від 19.08.2021 р. № 3087/ІПК/99-00-04-03-03-06

Щодо оподаткування доходу у вигляді вартості послуг з безоплатного перевезення роботодавцем працівників з місця збору до роботи та назад


◦ Облік та оподаткування

Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), розглянула лист щодо оподаткування доходу у вигляді вартості послуг з безоплатного перевезення роботодавцем працівників з місця збору до роботи та назад і в межах компетенції повідомляє, що відповідь надається з урахуванням фактичних обставин, викладених у листі.

Платник у зверненні повідомив, що в рамках процесу виробництва використовує найману працю робітників, які проживають на далекій відстані від підприємства. Для своєчасного прибуття працівників на робоче місце підприємством було придбано автобус для своєчасної доставки працівників на роботу та у зворотному напрямку.

При цьому персоніфікований облік працівників, яким надаються транспортні послуги, не ведеться, реєстрація кількості працівників, які користуються зазначеною послугою, не здійснюється.

Таким чином, платник податків просить надати індивідуальну податкову консультацію з питання, чи є безкоштовна доставка працівників транспортом підприємства до місця роботи та в зворотному напрямку без персоніфікованого та кількісного обліку наданих послуг об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб …


Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП