Індивідуальна податкова консультація від 17.03.2021 р. № 1008/ІПК/99-00-04-03-03-06

Щодо оподаткування доходу, виплаченого колишньому ФОПу


◦ Облік та оподаткування

Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) розглянула звернення щодо нарахування (утримання) податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок) на доходи, які виплачуються юридичною особою фізичній особі — підприємцю — платнику єдиного податку, який на момент виплати втратив статус суб'єкта підприємницької діяльності, та в межах компетенції повідомляє.

Товариством з фізичною особою — підприємцем було укладено договір про надання послуг. На час укладення договору та надання послуг фізична особа — підприємець мала статус платника єдиного податку 3 групи. Проте на дату виплати доходу фізична особа — підприємець — платник єдиного податку втратила свій податковий статус у зв'язку з припиненням своєї підприємницької діяльності.

У зв'язку з зазначеним у товариства виникло питання щодо податкових наслідків при виплаті доходу фізичній особі — підприємцю — платнику єдиного податку, який на момент виплати втратив статус суб'єкта …


Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП