10 березня опубліковано закон щодо переходу на електронні трудові книжки


10.03.2021

10.03.2021 р. в газеті «Голос України» опубліковано Закон від 05.02.2021 р. № 1217-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі».

Нагадаємо, що 4 березня Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» № 1217-IX, який Верховна Рада ухвалила 5 лютого цього року. 

Документ запроваджує облік трудової діяльності працівників в електронній формі, використання цих відомостей для підтвердження наявного стажу роботи для укладення трудового договору, призначення пенсій тощо.

Таким чином, Закон набере чинності з 10 червня 2021 року, крім окремої норми, яка почала діяти з 10 березня. Ця норма стосується підготовки Урядом необхідних нормативно-правових документів для реалізації норм Закону № 1217.


Коментар до цієї новини читайте у статті "Про електронні трудові книжки й не тільки: зміни до законодавства" з квітневого номера журналу "Кадровик України".

 


◦ Зміни в законодавстві
◦ Кадрова документація
◦ Трудова книжка
ДЕМО ДОСТУП