Чи можна особу з інвалідністю залучати до надурочних робіт та до роботи в нічний час


◦ Трудовi вiдносини
◦ Особливі категорії працівників
◦ Робочий час. Режими роботи
◦ Робота у вихідні й святкові дні та в нічний час
◦ Надурочна робота
120

09.02.2024

Чи не буде порушенням трудового законодавства, якщо працівник з інвалідністю буде залучений до роботи в нічний час?

Згідно з вимогами статей 55 та 63 Кодексу законів про працю України робота в нічний час та залучення до надурочних  робіт осіб з інвалідністю допускається лише за їх згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям.

Особі, яку визнано особою з інвалідністю, крім довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (далі – МСЕК), видається індивідуальна програма реабілітації (далі – ІПР) за формою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України.

До ІПР включено докладний опис усіх чинників та елементів майбутньої трудової діяльності особи з інвалідністю, обов’язково вказуються: протипоказання за станом здоров’я особи з інвалідністю до професійної діяльності, показані умови праці (важкість, напруженість, режим праці та відпочинку, форма організації праці, санітарно-гігієнічні чинники).
 

Якщо працівник, який є особою з інвалідністю однієї з груп, надав згоду на роботу в нічний чи надурочний час і в його ІПР відсутні будь-які застереження щодо такого режиму роботи, то такого працівника можна залучати до надурочних робіт та роботи в нічний час.

Східне міжрегіональне управління Держпраці

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП