Чи може Кабмін повернути обов'язковий карантин і маски


◦ Карантин
19 серпня 2022 р.

Чи може Кабмін повернути обов'язковий карантин і маски: відповідь ЛяшкаВ Україні досі діє карантин у зв'язку з поширенням COVID-19. Однак обмеження стали рекомендованими. 

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

 

"Ми розуміємо всі пріоритети і ситуацію. А сьогодні пріоритет номер один робота на оборонний сектор, допомога Збройним силам України, перемогу. Тому оцінювати те, що ми можемо ввести, ми будемо з урахуванням війни", — сказав міністр.

Він додав, що все залежатиме від ситуації з поширенням хвороби.

"Все залежатиме від того, як зможемо балансувати. Якщо ми будемо бачити, що інфекційні захворювання переважають, займається ліжковий фонд в лікарнях і буде загроза, що ми не впораємося з пораненими  який буде вихід у міністра охорони здоров'я? Звичайно, просити вводити більш жорсткі умови для того, щоб якісно і ефективно надавати медичну допомогу пораненим", — пояснив Ляшко.

Також він розповів, наскільки небезпечний новий вид "Омікрона", який зараз поширюється Європою.

"Зараз ми бачимо менше госпіталізацій і ускладнень. Але на це може вплинути кілька факторів: або сам штам не такий агресивний, або все ж кількість імунізованих людей значно більша — перехворіли і провакциновані. Ми бачимо в Європі, що там цифри випадків зростають, але кризи в лікарнях поки немає", — підсумував Ляшко.


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП