Чи можуть роботодавці подати звіт про квоти в електронній формі?


21.01.2021

Головне | Державний центр зайнятостіНаразі в роботодавців є можливість подавати до центрів зайнятості/філій в електронному вигляді лише звітність за формою № 3ПН. Тож звіт про квоти доведеться подавати тільки в паперовій формі.

Нагадуємо, щороку роботодавці-юрособи мають подавати до центрів зайнятості звіт про квоти щодо прийняття на роботу громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Їх перелік наведено у ст. 14 Закону про зайнятість.

Це річний звіт за 2020 рік, його слід подати до 01.02.2021 р. включно. 

Через карантин у багатьох роботодавців виникло питання щодо можливості подання звіту в електронній формі. І ось з'явилося роз'яснення Центру зайнятості щодо реалізованих можливостей в Електронному кабінеті роботодавців.

Наразі в роботодавців є можливість подавати до центрів зайнятості/філій в електронному вигляді лише звітність за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Інші передбачені законодавством звітності та інформації подаються до Державної служби зайнятості наочно або поштовим відправленням.  Тож звіт про квоти доведеться подавати тільки в паперовій формі.

Перед відвідуванням центрів зайнятості з'ясуйте, чи працює він через СOVID-19.

У повідомленні Центру зайнятості також зауважено, що у період локдауну з 8 по 24 січня 2021 року центри зайнятості працюють у звичному режимі.

Однак напередодні відвідування слід зателефонувати до центру зайнятості та з’ясувати, як він працює. Тимчасово закриваються на карантин ті центри, де у фахівців виявлено захворювання на ковід.

 

Як знайти потрібний контактний номер телефону?

Потрібно зайти на сайт обласного центру зайнятості і на головній сторінці знайти рубрику «Контакти». Там є адреси та номери телефонів центрів зайнятості та філій регіону.

Перелік сайтів всіх обласних центрів зайнятості:

Джерело — Дт-Кт


◦ Кадрова документація
◦ Електронна документація
ДЕМО ДОСТУП