Держпраці перевірить виплату надбавок медикам


09.06.2020

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області інформує, що до Держпраці надійшло доручення Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля від 25.05.2020 р. № 20930/1/1-20 щодо здійснення впродовж червня − липня 2020 р. заходів державного контролю за дотриманням законодавства про працю під час нарахування та виплати заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та за своєчасністю подання повідомлень про кожний встановлений факт інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та об'єктивністю проведених розслідувань професійних захворювань.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області вкотре повідомляє, що перелік посад медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті в ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та лікуванням пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19, cпричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, яким здійснюється доплата в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) за березень 2020 р., затверджено наказом МОЗ від 02.04.2020 р. № 768. Доплата, передбачена вищезазначеним наказом, є додатковою зарплатою, тому доплата в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) проводиться за весь робочий час, відпрацьований працівником за професією (посадою), яка зазначена в переліку до Наказу № 768 та в персональному переліку працівників, яким встановлена доплата. При цьому персональний перелік працівників, яким встановлюють доплату, затверджує керівник відповідного закладу охорони здоров’я.

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області з метою організації взаємодії на виконання зазначеного доручення проведено зустрічі із керівництвом Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної адміністрації та керівництвом Дніпровського лабораторного центру МОЗ й розпочато здійснення інспекційних відвідувань із зазначених питань.


ДЕМО ДОСТУП