Допомогу по частковому безробіттю планують надавати і працівникам, які були у «карантинній» відпустці


22.06.2020

В Мінекономіки вирішили знову підкоригувати норми Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою КМУ від 22 квітня 2020 року № 306.

І цього разу приємні новини для роботодавців:

- які оплачують/оплачували працівникам час просто відповідно до ст. 113 КЗпП  (крім періоду освоєння нового виробництва (продукції));

- працівники, яких перебувають/перебували у відпустці без збереження зарплати відповідно до п. 31 ст. 25 та ст. 26 Закону України "Про відпустки".

Вказані підстави мають намір включити до тих, які дають право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

Для цього Мінекономіки розробило проект постанови КМУ "Деякі питання надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

 

Джерело


◦ Карантин
ДЕМО ДОСТУП