ДПСУ інформує платників податків


30.03.2021

Пресслужба Державної податкової служби України інформує, що починаючи з 01.04.2021 р. платники податків щокварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, подають об’єднану звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — Розрахунок).

Форма та Порядок заповнення затверджені наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску і Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску» від 13.01.2015 р. № 4 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2020 р. № 773).

Також зазначаємо, що до складу Розрахунку входять 6 додатків, які є невід’ємною його частиною та подаються до контролюючого органу в складі такого Розрахунку. Заповнення показників у Розрахунку та додатках здійснюється із розбивкою по місяцях звітного кварталу. Усі реквізити Розрахунку та додатків є обов’язковими для заповнення.

Останній день подання Розрахунку за 1 квартал 2021 р. для платників податків — 11.05.2021 р.

На цю тему в журналі «Заробітна плата» читайте такі статті:

Принципово порядок відображення інформації з ЄСВ і ПДФО не змінився. Змінився лише порядок виправлення помилок. Головна відмінність — до закінчення граничного терміну подання Єдиного звіту помилки у «звітному» Розрахунку виправляються шляхом подання «звітного нового» Розрахунку. Не так, як раніше, коли до закінчення строку подання звітності з ЄСВ можна було подавати необмежену кількість разів весь звіт по-новому і останній вважався правильним. Тепер виправляються тільки помилкові дані (як раніше у ф. № 1ДФ). Тому поспішайте повільно.


◦ Облік та оподаткування
ДЕМО ДОСТУП