ФСС повідомив, скільки "лікарняних" профінансовано з початку війни


◦ Воєнний стан
◦ Соціальне страхування
◦ Тимчасова непрацездатність
◦ Листок непрацездатності
20.04.2022

Майже два мільярди гривень "лікарняних" було виплачено Фондом соціального страхування України з початку війни. Допомогу по тимчасовій втраті працездатності за 55 днів війни отримали 498,8 тис. українців з усіх куточків нашої країни, зокрема, із зон активних бойових дій.

Попри умови воєнного стану, руйнування окремих приміщень Фонду і технічні обмеження, фахівці ФССУ забезпечують роботу всіх відділень, де це можливо. Так, за час війни Донецьке управління виплатило "лікарняні" для 16,9 тис. застрахованих осіб, Запорізьке – для 12,9 тис. осіб, Луганське – 2,2 тис. осіб, Харківське – 13,3 тис. осіб, Херсонське – 1,6 тис. осіб, Чернігівське – 9,8 тис. осіб.

Водночас продовжується налагоджування роботи і можливість фінансування відділень, які найбільше постраждали внаслідок війни. Зокрема, йдеться про окремі відділення у Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Харківській і Чернігівській областях.

Працівники, чиї роботодавці зареєстровані у відділеннях, які наразі не мають можливості провести фінансування, можуть звернутись до будь-якого зручного відділення Фонду для отримання виплат напряму. Детальніше за посиланням. При цьому якщо роботодавцем вже було подано заяву-розрахунок, призначення допомоги напряму від Фонду можливе після внесення коригування – фахівці ФССУ допоможуть написати заяву і внесуть зміни.

Перелік відділень ФССУ, які мають можливість здійснювати прийом в умовах воєнного стану, та їх контакти оновлюються за посиланням.

Слідкувати за станом фінансування можна у телеграм-каналі ФССУ за тегами #фінансування_оперативно і #фінансування_страхувальників.

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП