Готівку вже можна отримати в магазині


10.06.2020

ПриватБанк повідомляє про запуск в Україні нового сервісу, який дозволяє отримати готівку під час оплати покупок банківською карткою на касі супермаркетів та інших торговельних закладів, без необхідності використовувати банкомати. Скористатися послугою «Готівка на касі» можуть держателі будь-якої дебетової картки ПриватБанку (зарплатної, студентської, соціальної) різних платіжних систем.

Для того щоб отримати готівку на касі торговельної точки, покупцю необхідно лише оплатити товар банківською карткою та повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн незалежно від вартості покупки. Підтвердження такої операції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача.

«Покупка з видачею готівки — це сервіс, яким охоче користуються жителі більшості європейських країн, а тепер і українці, — розповідає керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку Євген Васильцов. — Якщо ви розраховуєтесь у торговельній мережі карткою, у разі необхідності отримати готівку можна прямо на касі, а не шукати банкомат та стояти в чергах».

На сьогодні отримати готівку з картки ПриватБанку можна в POS-терміналах 65 000 українських торговельних точок, які підключено до сервісу «Готівка на касі». У подальшому новий сервіс охоплюватиме більш широку партнерську мережу, щоб послуга була максимально відкритою й доступною для держателів карток різних банків у всіх торговельних точках України.

 


ДЕМО ДОСТУП