Як подати звіт № 3-ПН про вільні робочі місця


◦ Звітність
30.09.2022
Маєте потребу в кадрах? Заповнюйте форму № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та подавайте у зручний для вас спосіб до будь-якого центру зайнятості.
Форма №3-ПН — це звітність, що подається юридичними або фізичними особами — підприємцями, які використовують працю фізичних осіб та мають потребу в кадрах. Форма № 3-ПН складається з:
  • таблиці «Основні дані про вакансію(ї)», де відображають загальну інформацію про вакансію(ї);
  • додатка до Інформації про попит на робочу силу (вакансії) — детальних відомостей про вакансію (вимоги до кандидата, умови праці, особливості вакансії тощо).

Коли та як подається звітність?

Форма № 3-ПН заповнюється та подається роботодавцем до центру зайнятості незалежно від місцезнаходження роботодавця. Подавати звітність потрібно не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії одним із таких способів:

  • у паперовій формі;
  • в електронній формі з накладанням електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів через:

— електронний кабінет роботодавця (https://www.dcz.gov.ua/cabinet);

— Єдиний державний вебпортал електронних послуг (https://my.gov.ua), у т. ч. через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП