Як працюють податківці під час карантину


06.04.2021

Пресслужба Державної податкової служби України інформує про режим роботи Центрів обслуговування платників (ЦОП).

Прийом відвідувачів у Центрах обслуговування платників здійснюється з понеділка по четвер з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., у п’ятницю — з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.
 

У регіонах, в яких встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, ЦОП працюють за графіком для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності за попереднім записом (за телефоном, через електронну скриньку) з дотриманням усіх санітарних норм та заходів для профілактики, запобігання поширенню та мінімізації інфікування коронавірусом платників і працівників територіальних органів ДПС.

Номери телефонів та адреси електронних скриньок розміщені на субсайтах територіальних органів ДПС та на вхідних групах у ЦОП.

Прийом всієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснюється через скриньки, встановлені в ЦОП, через режим листування в електронному кабінеті або поштою.

У разі виникнення позаштатних ситуацій керівництвом територіальних органів ДПС може бути прийнято рішення про зміну режиму роботи ЦОП, про яке буде повідомлено платників шляхом публікації оголошення на відповідному субсайті територіального органу ДПС та безпосередньо у ЦОП.

На період карантину в регіонах, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, прийом платників в ЦОП здійснюється за попереднім записом на конкретну годину прийому (за телефоном, через електронну скриньку) для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.

Приймання всієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснюється виключно через скриньки, через режим листування в електронному кабінеті у форматі pdf або поштою.

Працівники контакт-центру ДПС, які надають інформацію платникам податків з питань стану обробки електронної звітності та інших електронних сервісів за номером телефону 0800-501-007 (напрямок 1*1 та 2*1), працюватимуть у штатному режимі.

У разі виникнення питань щодо користування електронним кабінетом платника слід звернутися до служби підтримки за телефоном 0800-501-007 (напрямок 1*1 та 2*1) або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/.


◦ Офіційні роз’яснення
ДЕМО ДОСТУП