Як діяти, якщо в реєстрі застрахованих осіб відсутня інформація про працевлаштування


05.08.2022

 В Пенсійному фонді України пояснили, чому в реєстрі застрахованих осіб не відображається інформація про працевлаштування з 01.10.2021 року.

Інформація про застрахованих осіб в систему персоніфікованого обліку потрапляє на підставі відомостей про нараховану зарплату (дохід, грошове забезпечення, допомогу, компенсацію) застрахованих осіб, на яку нараховано та з якої сплачено страхові внески. Їх сформують на підставі даних, поданих страхувальником у складі звітних відомостей та інформації про сплату страхових внесків.

Тож інформація про працевлаштування працівника з 01.10.2021 р. може бути відсутня в реєстрі застрахованих осіб, якщо страхувальник не подав додаток 5 до звіту «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску».

Щоб інформація була правильно відображена в розділі «Електронна трудова книжка», треба звернутися до страхувальника щодо подання ним відповідних звітних даних.

 


◦ Офіційні роз’яснення
ДЕМО ДОСТУП