Які документи потрібні для реєстрації в службі зайнятості


18.07.2022

Державний центр зайнятості  повідомляє, що під час реєстрації в службі зайнятості необхідно пред'явити такі документи:

  • паспорт (е-паспорт) або інший документ (е-документ на період воєнного стану), що підтверджує громадянство України. Для іноземців – посвідка на проживання;
  • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або її електронне представлення (крім осіб, які відмовилися від її отримання та мають відмітку у паспорті); 
  • документ про освіту (за наявності);
  • документ (або відомості електронної трудової книжки), що підтверджує припинення останнього виду зайнятості;
  • військово-обліковий документ для військовозобов’язаних громадян;
  • а також інші документи, визначені п. 17-19 Порядку реєстрації, перереєстрації та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Під час реєстрації в службі зайнятості онлайн через портал "Дія" необхідно заповнити анкету та додати фото- або скан-копії цих та інших документів, потрібних для реєстрації. У разі підтвердження відомостей, отриманих з державних реєстрів, та підписання заяви електронним цифровим підписом, оформити який можна через систему Bank ІD, заява потрапляє на розгляд до того центру зайнятості, який ви обираєте для обслуговування. 

Якщо ви надсилаєте документи через онлайн-анкету чи чат-бот, зазначте реквізити вищезазначених документів. 

Звертаємо вашу увагу, якщо у вас нерозірвані трудові відносини з роботодавцем, ви маєте право зробити це в односторонньому порядку, подавши відповідну заяву в найближчий центр зайнятості разом із заявою про надання статусу безробітного. Детальна інструкція наведена за посиланням.  

Радимо приєднатися до телеграм-каналу служби зайнятості, де щодня розміщується понад 2,5 тис. актуальних пропозицій роботи. 


◦ Соціальне страхування
◦ Соціальна допомога по безробіттю
ДЕМО ДОСТУП