Набув чинності закон щодо вдосконалення функціонування центрів надання адміністративних послуг


04.12.2020

Киевские ЦНАПы возобновляют прием граждан и выдачу документовНаприкінці листопада Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» № 943-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 03.11.2020 р. і який набув чинності 29.11.2020 р.

Закон спрямований на оптимізацію мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), удосконалення доступу до адміністративних послуг в електронній формі. Документом запроваджується моніторинг якості надання адміністративних послуг, який передбачає збір, обробку та аналіз даних з метою вивчення та вживання заходів щодо підвищення рівня якості надання адмінпослуг, а також здійснюється з урахуванням вимог щодо захисту персональних даних за показниками та в порядку, встановленому КМУ.

Створюється також Єдиний державний вебпортал електронних послуг, що дасть змогу збільшити кількість послуг, які надаватимуться онлайн — без обов'язкового відвідування ЦНАПів.


◦ Зміни в законодавстві
ДЕМО ДОСТУП