Нові правила переказів з картки на картку у Приватбанку


18.10.2021

Приватбанк запровадив нові правила переказів з картки на картку. Повідомляється, що щомісяця зручні перекази з картки на картку у Приват24 роблять понад 7 млн клієнтів. За даними статистики 99,7 % з них користуються цією послугою для особистих цілей та відправляють чи отримують не більше 100 переказів на місяць.


Банк працює чітко в рамках законодавства щодо протидії відмиванню брудних коштів та вимог фінансового моніторингу. Тому з жовтня 2021 р. буде внесено незначні корективи до правил здійснення р2р переказів щодо лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через усі канали.

За правилами внутрішньої політики банку, що базуються на вимогах фінмоніторингу та правилах платіжних систем, ліміти встановлюються на календарний місяць (з 1-го до 30/31-го числа) як для переказів по Україні, так і за кордон:

 

Для відправника:
Лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта
Перекази по Україні
Міжнародні перекази
100
25
Для отримувача:
Лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта
Перекази по Україні
Міжнародні перекази
100
30

Що робити, якщо на мою картку надходять благодійні гроші, на лікування дитини чи гроші волонтерів тощо?

Якщо ви збираєте гроші на благодійність чи волонтерські гроші, зателефонуйте на номер 3700 або напишіть у чат «Допомога Онлайн». Надішліть посилання із соціальних мереж чи документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Протягом одного робочого дня для таких карток буде встановлено безлімітний режим.

 

Що робити, якщо на картку я отримував гроші за продаж товарів з використанням інтернет-майданчиків?

Нормативно-правовим актом Національного банку України встановлено, що користуватися особистою карткою для здійснення підприємницької діяльності не можна. Щоб надсилати й отримувати перекази безлімітно, радимо відкрити рахунок фізичної особи — підприємця або особи, яка займається професійною незалежною діяльністю відповідно до чинного законодавства України.

 


◦ Довідкова інформація
ДЕМО ДОСТУП