Новий перелік КВЕД, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи


13.04.2021

Постановою КМУ від 07.04.2021 р. № 329 внесено зміни до п. 41 постанови КМУ «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 р. № 1236. У новій редакції викладено Перелік основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, запроваджені з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що призводять до тимчасової зупинки роботи суб'єктів господарювання, в яких працюють застраховані особи, та фізичних осіб — підприємців. До нового Переліку увійшло 39 видів економічної діяльності, було 49.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 30.03.2021 р. № 1358-IX (далі — Закон № 1358) застрахованим особам за їх зверненням надаватиметься одноразова допомоги в сумі 8000 грн від держави + сума, визначена органами місцевого самоврядування.

Допомога надається найманим працівникам суб’єктів господарювання або підприємцям, основний вид економічної діяльності яких зазначений першим у відомостях з ЄДР станом на останній день місяця, який передує місяцю, в якому подається заява на отримання допомоги, та відповідає видам, визначеним у переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, запроваджені з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що призводять до тимчасової зупинки роботи суб’єктів господарювання, в яких працюють застраховані особи, та підприємці. Цей перелік і викладено в новій редакції цією постановою.

 


◦ Карантин
◦ Зміни в законодавстві
ДЕМО ДОСТУП